Post może nie o jakiejś konkretnej tematyce - raczej wybór różnych moich zdjęć sprzed lat.
Ogólnie w wakacje lub kiedy po prostu zrobi się cieplej i będzie nieco bliżej końca roku szkolnego, zamierzam odbyć kilka fotograficznych wypraw po Polsce. Na razie jestem na etapie tworzenia wstępnej listy miejsc, szukania ciekawych i malowniczych, a niekoniecznie popularnych turystycznie terenów oraz zastanawiania się, czy uda mi się zostać gdzieś na dłużej niż jeden czy dwa dni.
Tak więc plany się snują i tworzą, apetyt na podróże coraz bardziej rośnie, a ja zapraszam do mojej małej fotograficznej retrospekcji - zdjęcia wykonane na przestrzeni ostatnich trzech lat.
Wypływając na szerokie wody
Oddając się w ręce losu
Zmierzamy do nowych horyzontów
Przejęci kolejną przygodą
Żyjemy
Chyba bardziej we śnie niż na jawie
Majaczymy
Niczym we mgle
Ciągle wierząc że znajdziemy to czego szukamy
Choć sami nie wiemy dokąd dążymy
Z każdym dniem poznajemy siebie nawzajem
Lecz nie poznajemy czasu i miejsc
Lubimy wiatr we włosach
I wolność
Wolność która trwa








Brak komentarzy:
Prześlij komentarz